Drie doden na instorting muur in Marrakech
Een man en twee kinderen zijn dinsdag omgekomen bij de instorting van de muur van hun huis in douar Ahmer, in de regio van Marrakech.
20 november 2014 - 21:27 - Marokko
Vier bouwvakkers zijn op dinsdag ernstig gewond geraakt bij de instorting van een huis in de oude medina van het zuid-Marokkaanse Marrakech.
Volgens de lokale autoriteiten bouwden de vier slachtoffers een omheiningsmuur rond een aangrenzend huis toen het gebouw plots instortte.
Twee arbeiders werden onmiddellijk gevonden en naar het ziekenhuis gebracht. De twee anderen bleven uren bedolven onder het puin.
Brandweermannen, geholpen door de bevolking, wisten de twee mannen in de avond te bevrijden. Zij werden in een ernstige toestand naar het ziekenhuis gebracht.
Slechts enkele dagen geleden was een andere woning in de oude medina van de Rode stad op dezelfde manier ingestort. Er werden toen geen slachtoffers gemeld.
Lees meer
Een man en twee kinderen zijn dinsdag omgekomen bij de instorting van de muur van hun huis in douar Ahmer, in de regio van Marrakech.
Bij de instorting van een huis in Rabat is dinsdagavond een metselaar omgekomen en raakten drie andere mensen gewond.
In de nacht van vrijdag op zaterdag is opnieuw een appartementsgebouw ingestort in Casablanca. Een bewoner raakte ernstig gewond.
Bij de instorting van een huis in de wijk Sidi Youssef Ben Ali in Marrakech zijn dinsdagavond drie mensen van dezelfde familie omgekomen.
Bij de instorting van de drie woongebouwen in de wijk Arsat Ben Slama in Casablanca, zijn twee mensen omgekomen. Ook raakten vijf mensen gewond volgens de wilaya van Casablanca.