Zoeken

Valse bommelding bij districtshuis Tanger

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Vrijdag werd in Tanger een valse bommelding gedaan. Een onbekende vrouw belde de politie over een kofferbom dat buiten het districtshuis van de stad was achtergelaten.

Politie-eenheden met honden, leden van de Gendarmerie, de DGST en de algemene inlichtingen, vergezelden de explosieven opruimingsdienst ter plekke.

De koffer werd gevonden, toegedekt en afgeschermd met zand en met een speciale voertuig naar een lege strand in Sidi Kacem verplaatst.

Volens lokale bronnen bleek de koffer uiteindelijk leeg te zijn. De politie in Tanger weigert de informatie te bevestigen.

Lees meer

Opnieuw valse bommelding in Casablanca

Casablanca is deze week opnieuw het slachtoffer geweest van een valse bommelding. Een winkelier in de wijk Dar Bouazou ontdekte een verdachte koffer en waarschuwde de politie.

Bommelding in winkelcentrum Fez

Het luxueuze winkelcentrum Borj Fez Mall op de Allal El Fassi laan te Fez, werd vrijdag volledig ontruimd na een anonieme bommelding.

Opnieuw zelfmoord politieagent in Tanger

Een politieagent heeft maandagochtend zelfmoord gepleegd in zijn huis in de Benkirane wijk te Tanger. De agent hing zich op aan een kroonluchter in zijn woonkamer, waar hij...

Libiër opgepakt na vondst koffer met kogels in Salé

Een Libiër is eind deze week door de politie aangehouden, na de vondst van een koffer vol kogels in het treinstation van Salé.

Marokkaan Spanje uitgezet na valse bommelding

Een Marokkaan die een valse bommelding had gedaan in de Spaanse wijk Almansa te Cadiz, wordt in de komende dagen het land uitgezet.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team