Zoeken

Bommelding op toestel Jetairfly in Agadir

30 september 2012 - 11:56 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De luchthavenautoriteiten van Agadir Al Massira hebben donderdag een toestel van low-cost luchtvaartmaatschappij Jetairfly geëvacueerd, nadat een briefje met een bommelding in het toestel werd ontdekt.

Het stukje papier waarvan de auteur nog niet is gevonden, lag op zetel nummer 14 van het toestel. Een personeelslid ontdekte het net toen het vliegtuig wou vertrekken.

In een afgelegen parking van de luchthaven werd het toestel volledig onderzocht naar een eventuele bom. Na vier uur mocht het Jetairfly vliegtuig vertrekken.

Op woensdag 19 september al was er een valse bommelding gedaan op een toestel van Royal Air Maroc op de luchthaven van Dakar, Senegal.

Lees meer

Vliegtuig Royal Air Maroc zaait paniek in Marrakech

Een vliegtuig van Royal Air Maroc overvloog op zeer lage hoogte, de landelijke gemeente Tassoultant in de regio van Marrakech, en zaaide daardoor paniek onder de bevolking.

Vliegtuig uit Tanger maakt noodlanding in Spanje

Een toestel van Ryanair tussen Tanger en Düsseldorf in Duitsland, heeft vrijdag een noodlanding moeten maken op de luchthaven San Pablo in Sevilla, vanwege een beginnende brand.

Ongeval Marokkaans vliegtuig in Zwitserland

Een vliegtuig van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij "Air Dalia" is maandag uit zijn landingsbaan geraakt op de luchthaven van Altenrhein in Zwitserland. Het vliegtuig kwam...

Noodlanding Casablanca na botsing met vogel

Een toestel van easyJet werd zondag gedwongen om een noodlanding te maken in Casablanca. Een vogel was kort na het opstijgen in één van de motoren terechtgekomen.

Noodlanding Air France vlucht in Casablanca

Een toestel van Air France moest vrijdag een noodlanding maken in Casablanca. De Airbus A330, die Rio en Parijs moest verbinden, kreeg problemen met één van zijn motors.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team