28 februari 2016 - 17:00 - Wereld
De Spaanse justitie heeft uitspraak gedaan in de ontvoeringszaak van een Marokkaans meisje van negen. Het kind was door haar ouders aan een Boliviaanse buur toevertrouwd zodat ze in zijn land een verblijfsvergunning zou krijgen.
Een rechtbank in Barcelona heeft de ouders tot en gevangenisstraf van twee jaar veroordeeld. Zij hoeven echter niet naar de gevangenis als ze een schadevergoeding van 20.000 euro aan hun dochter betalen.
Grover Morales, de ontvoerder, had schriftelijk toestemming gekregen van de ouders om het kind naar zijn land mee te nemen. Zodra ze identiteitsdocumenten in Bolivia zou krijgen zou ze naar Spanje terugkeren.
Morales nam het kind mee naar het Amazonewoud waar hij met haar ’trouwde’ en haar zeven maanden lang seksueel misbruikte. Dankzij een samenwerking van de Spaanse en Boliviaanse politie kon het meisje worden teruggevonden en bevrijd. Morales werd in zijn land tot 17 jaar gevangenisstraf veroordeeld.
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots