11 september 2022 - 15:00 - Marokkanen in het buitenland
Een motorbrigade van de Franse gendarmerie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag een minibusje met een aanhangwagen tegengehouden dat op weg was naar Marokko. Het voertuig was zwaar overladen en slingerde met 30 km/uur op de snelweg ter hoogte van Charleville-Mézières.
Een waakzame bestuurder zag het busje rond 2:30 uur ’s nachts op de A34 snelweg slingeren en waarschuwde de veiligheidsdiensten. Een motorbrigade van de gendarmerie werd ter plaatse gestuurd en wist het busje, dat vanuit België was vertrokken en op weg was naar Marokko, te onderscheppen.
Lees ook: Wereld-Marokkaan had 3,5 ton teveel in busje (foto)
L’Union bericht het voertuig vervolgens op een weegschaal werd gezet. Daaruit bleek dat het voertuig 7,75 ton woog terwijl het maximaal toegestane gewicht voor het busje op 5,2 ton vastgesteld is. Ook de aanhangwagen was overladen en woog 4,7 ton, terwijl slechts 2 ton toegestaan is.
Lees ook: Overladen busje van wereld-Marokkaan kantelt in België
De bestuurder werkt voor een Belgisch bedrijf en kreeg een boete van 900 euro. Hij moest zijn busje uitladen alvorens door te mogen rijden.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Douane deelt tips voor belastingvrij shoppen in Marokko
Vijf fiscale voordelen voor Marokkanen in het buitenland
Vijf dingen die je absoluut niet naar Marokko mag meenemen
Marokkaanse diaspora keert "te duur" Marokko rug toe
Vijf grootste fouten bij verkoop huis in Marokko
Marokko te duur voor eigen diaspora
Belangrijke mededeling voor wie via Tanger Med reist
Marokkaanse diaspora: vijf douanevalkuilen die je moet kennen