Zoeken

België: moslim die werd gearresteerd na gebed op straat overleden (video)

2 november 2019 - 13:40 - België

Geschreven door Fouad Badel

In het Belgische Luik vond enkele dagen geleden een opmerkelijk incident plaats. Een Tunesische man zorgde voor paniek nadat hij onverwachts op straat begon te bidden.

Volgens Belgische media belden buurtbewoners de politie op en was de man bij aankomst van de agenten nog op zijn knieën aan het bidden.

De man werd gearresteerd en naar het politiekantoor meegenomen. Daar kreeg hij een hartstilstand en werd hij met spoed naar het ziekenhuis van Luik gebracht. Hij overleed na tien dagen in coma te hebben gelegen.

Een verklaring van de Belgische politie brengt duidelijkheid over de aanhouding van de man. Hij werd niet gearresteerd omdat hij aan het bidden was maar omdat hij het verkeer verstoorde, aldus de politie.

Lees meer

België: jongeman gaat straat op om "Arabieren te doden"

Een jongeman uit Luik in België is afgelopen zondag met een mes de straat opgegaan om "Arabieren te doden". Hij kon op tijd worden overmeesterd.

België: huis Marokkaans gezin met handgranaat aangevallen (video)

Het huis van een Marokkaans gezin is enkel weken geleden in het Belgische Antwerpen met een handgranaat aangevallen.

België: moslimgezin vindt varkenshoofd voor huis

In het Belgische Sauvenière is afgelopen weekend geschokt gereageerd op een racistische en islamofobe aanval tegen een moslimgezin.

België: 19-jarige Marokkaan door moeder vermoord

Een Marokkaanse vrouw heeft in een buitenwijk van Luik in België haar eigen zoon doodgestoken. Het slachtoffer was nog maar 19 jaar.

Rus in Marokko opgepakt op vraag van Interpol

Een Russische man is op vraag van Interpol door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team