Internationaal gezochte moordenaar in Marokko gearresteerd
Een Fransman tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is eind vorige week in Marokko gearresteerd.
- België
Een Russische man is op vraag van Interpol door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd.
België had via Interpol een internationaal arrestatiebevel tegen de 48-jarige Rus uitgevaardigd. De man wordt verdacht van een gewapende overval in het Belgische Brugge in 2014.
De veertiger werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Een uitleveringsprocedure werd gestart en de Belgische autoriteiten werden van zijn arrestatie op de hoogte gebracht.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN is de arrestatie van de verdachte onderdeel van de internationale samenwerking in de strijd tegen het terrorisme en de grensoverschrijdende criminaliteit.
Lees meer
Een Fransman tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is eind vorige week in Marokko gearresteerd.
Een Spaanse man tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd op vraag van Spanje, is dinsdag door de politie in Rabat gearresteerd.
Een 19-jarige Italiaan is maandagavond op de Mohammed V luchthaven van Casablanca gearresteerd. Hij wordt door België gezocht voor gewapende overvallen.
Een door Interpol gezochte Fransman van Turkse afkomst is afgelopen vrijdag door de Marokkaanse politie bij de grensovergang van Sebta gearresteerd.
De politie heeft maandag in Tanger een 41-jarige Franse Algerijn gearresteerd op vraag van de Franse autoriteiten.