25 augustus 2017 - 21:10 - Wereld
Imams die in België werken zullen door de Belgische autoriteiten nauw in het oog worden gehouden. De Belgische minister van Justitie Koen Geens zou daarvoor contact hebben opgenomen met het Executief van de Moslims van België (EMB).
Geens wenst dat het EMB alle imams die in België prediken registreert. Alle imams zullen tevens door de Moslimexecutieve worden gemonitord. “Ik ga aan de Executief van de Moslims van België vragen om aan alle moskeeën in België, erkend of niet, alle imams die er komen te melden”.
De bewindsman vertelde aan Belga dat daarmee een database zal worden ontwikkeld dankzij dewelke de nationale veiligheid onmiddellijk zal weten wie predikt, ook in niet erkende moskeeën.
Minister Jan Jambon van Binnenlandse zaken oordeelde eerder deze week al dat de Staat meer informanten in de radicale kringen nodig heeft.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit