15 februari 2021 - 10:00 - Wereld
In de nacht van donderdag 11 februari is de Marokkaanse ambassadeur in Burkina Faso, Youssef Slaoui, en een van zijn familieleden aangevallen door onbekenden. Volgens de persdienst AIB is een van de aanvallers doodgeschoten.
Ambassadeur Slaoui is sinds september 2019 gestationeerd in Burkina Faso. Verschillende bronnen melden dat de aanvallers op een motor zaten. De ambassadeur en zijn familielid zijn na de aanval met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
De dader die de aanval met zijn leven heeft moeten bekopen was een man van 36 jaar. De motieven van de aanvallers zijn nog onduidelijk.
De autoriteiten van Burkina Faso hebben geen officiële verklaring gegeven over de aanval. Volgens de plaatselijke politie is de ambassadeur in het ziekenhuis behandeld aan hoofdletsel en is hij buiten levensgevaar.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval