18 maart 2024 - 19:00 - Wereld
Het aantal prominente figuren dat de islam omarmt, breidt zich verder uit. Tijdens de Ramadan, die dit jaar op 11 maart begon in de meeste Arabische landen, heeft gerenommeerd stamcelwetenschapper Henry Larson de islamitische geloofsbelijdenis afgelegd.
In een virale video is te zien hoe Larson de Sjahada uitspreekt, de islamitische geloofsgetuigenis: "Ik getuig dat er geen god is dan Allah en dat Mohammed zijn profeet is." Hij nam daarbij de islamitische naam Abdul Haq aan.
Lees ook: Bekende Amerikaanse schrijver bekeert zich tot de islam
Op sociale media werd Larson’s bekering positief onthaald. "Professor Henry Larson bekeert zich tot de Islam en neemt de naam Abdul Haq aan. Deze wetenschapper is wellicht de meest deskundige ter wereld op het gebied van de Islam," aldus een gebruiker op X.
Lees ook: Oud-Spaans international bekeert zich tot islam
Larson verwierf bekendheid met de ontwikkeling van een stamcelmedicijn dat onlangs goedkeuring kreeg van de Amerikaanse Food and Drug Administration (FDA). Het medicijn biedt perspectief voor de behandeling van erfelijke blindheid, meldt Azon Global.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren
Gedwongen tot huwelijk in Marokko, daarna tot seks: Ariane’s strijd
Verplichte cursus voor Marokkanen vóór aankomst in Vlaanderen
Marokkaanse chauffeur gepakt met hasj in fruitsapdozen in Spanje
Rechterhand ’Turbo’ gearresteerd voor moord op man Rym Fikri
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Witte ooievaar na zes eeuwen terug in Engeland dankzij Marokko