16 november 2020 - 16:20 - Cultuur
Na acht jaar huwelijk hebben Basma Boussil en Tamer Hosny hun scheiding bekend gemaakt. De Marokkaanse styliste liet vrijdag via haar Instagrampagina weten dat ze haar huwelijk met de Egyptische superster en vader van haar drie kinderen, heeft beëindigd.
"Aan iedereen die denkt me te kwetsen door foto’s en video’s op te sturen waarin Tamer me niet zou respecteren, vraag ik om hiermee te stoppen. Dit laat me geheel koud want we zijn immers al een tijdje uit elkaar en bezig met een scheidingsprocedure. Heb respect voor onze privacy en onze gevoelens. Stuur me niets meer. Succes allemaal.", schreef Boussil op Instagram.
De Egyptische Tamer Hosny bekende op zijn beurt kleur door alle foto’s met zijn vrouw te verwijderen. Basma Boussil heeft dit niet gedaan, meldt website Albawaba.
Familieleden en kennissen van het koppel probeerden hen zonder succes te verzoenen, vervolgt dezelfde bron. Volgens fans zijn de foto’s van de Egyptische ster met zijn vele vrouwelijke fans de reden voor deze scheiding.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set
Marokkaanse actrice Naïma Bouhmala overleden