7 juni 2017 - 16:15 - Wereld
De publicatie van een Bahreinse krant is tot nader order door de Bahreinse autoriteiten stopgezet vanwege een kritisch artikel over Marokko.
Al-Wasat wordt ervan beschuldigd « de wet te hebben overtreden » en « informatie te hebben gepubliceerd dat tot verdeeldheid zou kunnen leiden en een negatief invloed zou kunnen hebben op de betrekkingen tussen het Koninkrijk Bahrein en andere landen ».
Het besluit wordt door de autoriteiten van Bahrein gerechtvaardigd door de publicatie van « een artikel dat een Arabisch broederland schendt ». Marokko wordt niet vermeld, maar plaatselijke media vernamen van de autoriteiten dat het artikel in kwestie over de protesten in de Rif ging.
De redacteur van Al-Wasat, Mansour al-Jamri, verklaarde aan de krant Middle East Eye dat hij het verbod « streng en schokkend » vond.
"Marokkaan weet wat gezond is, maar doet er te weinig mee"
Grens Marokko: gezin had kinderen én 137 kilo hasj in bagage
Marokko maakt luchthavens Noord-Marokko klaar
Marokko koopt zelfmoorddrones van Israël
De harde les van een soloreis in Marokko: toeriste deelt verhaal
"Allah is lesbian": Ibtissame Lachgar cel in
Vrouw in Antwerpen vermomt zich als moslima om diefstal te plegen
Onveilig Brussel: de keiharde oproep van burgemeester Saliha Raïss
Opvallende trend: Marokkanen verkiezen Spaanse stranden
Marokko schiet Portugal te hulp
Algerije ontvangt Russische bommenwerpers
Frontale aanval van Algerije op Marokko
Marokkaan krijgt celstraf voor aansteken sigaret bij eeuwige vlam
Ex-Miss Frankrijk: "Marokko maakt deel uit van mij"