Badr Hari overdag op boksschool, ‘s nacht in de gevangenis
Badr Hari is deels vrij. De Marokkaanse kickbokser mag zijn dagen op de boksschool doorbrengen. ‘s Avonds moet hij zich wel bij de gevangenis melden.
29 juni 2017 - 20:00 - Sport
Badr Hari en Rico Verhoeven staan in maart volgend jaar opnieuw tegenover elkaar in de ring. Volgens Marokkaanse media hebben beide kickboksers ingestemd met een rematch.
Mike Passenier zou de informatie hebben bevestigd. Het gevecht moest eind dit jaar plaatsvinden maar werd naar maart volgend jaar uitgesteld op vraag van Rico Verhoeven.
Badr Hari zit sinds april terug in de gevangenis voor meerdere geweldsdelicten in Nederland. Hij komt naar verwachting in oktober vrij. De vechtersbaas traint volgens zijn vrienden en familie hard in de gevangenis voor zijn komend gevecht.
In december vorig jaar stonden Hari en Verhoeven al samen in de ring. Hari moest echter na enkele minuten al opgeven vanwege een armblessure. De twee vechtersbazen beloofden toen al een rematch.
Lees meer
Badr Hari is deels vrij. De Marokkaanse kickbokser mag zijn dagen op de boksschool doorbrengen. ‘s Avonds moet hij zich wel bij de gevangenis melden.
De Belgisch-Marokkaanse Jamal Ben Saddik zal in december in Amsterdam tegen Rico Verhoeven vechten.
Rico Verhoeven wenst een rematch tegen Badr Hari in september. Dat vertelde de kickbokser zelf in een interview.
Badr Hari heeft in een lang interview met het blad Linda over zijn leven in Marokko, zijn dochters en zijn gevangenisstraf maar ook over Rico Verhoeven gesproken.
Badr Hari is terug. Glory heeft gisteren zijn comeback aangekondigd. De Marokkaanse kampioen gaat op 3 maart volgend jaar terug de ring in.