29 juni 2017 - 20:00 - Sport
Badr Hari en Rico Verhoeven staan in maart volgend jaar opnieuw tegenover elkaar in de ring. Volgens Marokkaanse media hebben beide kickboksers ingestemd met een rematch.
Mike Passenier zou de informatie hebben bevestigd. Het gevecht moest eind dit jaar plaatsvinden maar werd naar maart volgend jaar uitgesteld op vraag van Rico Verhoeven.
Badr Hari zit sinds april terug in de gevangenis voor meerdere geweldsdelicten in Nederland. Hij komt naar verwachting in oktober vrij. De vechtersbaas traint volgens zijn vrienden en familie hard in de gevangenis voor zijn komend gevecht.
In december vorig jaar stonden Hari en Verhoeven al samen in de ring. Hari moest echter na enkele minuten al opgeven vanwege een armblessure. De twee vechtersbazen beloofden toen al een rematch.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Ihattaren veroordeeld voor mishandeling ex-vriendin
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Youssef En-Nesyri ontvangt droombod uit Saoedi-Arabië
Azzedine Ounahi weigert grote club
Marokkaanse trots: Achraf Hakimi op koers voor uitzonderlijke prijs