7 februari 2017 , 10:39 - Saïd A. - Sport
Badr Hari hoort vandaag of hij de gevangenis in moet voor de mishandeling van Koen Everink en meerdere andere geweldsdelicten.
De kickbokskampioen werd in 2014 in hoger beroep tot twee jaar gevangenisstraf waarvan tien maanden voorwaardelijk veroordeeld, een strengere straf dan in eerste aanleg. De kickbokser ging in cassatie.
Vandaag zal het advies van de advocaat-generaal door de Hoge Raad worden bekendgemaakt. Of de Hoge Raad dit advies zal volgen wordt eveneens vandaag meegedeeld. Naargelang het besluit van de Hoge Raad over het verloop van het proces zal het vonnis worden bevestigd of het proces worden overgedaan.
Badr Hari werd voor meerdere geweldsdelicten waaronder de mishandeling van de Nederlandse zakenman Koen Everink veroordeeld. Omdat hij reeds acht maanden in voorarrest heeft gezeten, moet hij nog zes maanden uitzitten.
Controverse rond treinramp Adamuz: Neen, Spanje geeft geen miljoenen cadeau aan Marokko!
Tanger: prachtig wonen tegen stevige prijs
Koude oorlog Algerije-Verenigde Arabische Emiraten over invloed Marokko
Populairste auto van Europa komt uit Marokko
Internationale experts buigen zich over tunnel Marokko-Spanje
Pakistan zet streep door snelle visa voor Marokkanen
Inhoud verhitte discussie Regragui en Thiaw op Afrika Cup-finale onthuld
Jackpot voor Marokko: €1,5 miljard winst door Afrika Cup
Sheffield United hoopt op komst Marokkaanse international
"Ze controleren alles": Abdoulaye Fall haalt hard uit naar Marokko en CAF
Lamine Yamal beslist duel met "stratosferisch" doelpunt
Ontslag Walid Regragui? Marokkaanse voetbalbond antwoordt
Vertrekt Walid Regragui? Geruchten steeds sterker na AFCON-finale
"Voor jou!": Mbappé showt Diaz les na penalty-drama