Zoeken

Auto ramt Spaanse grenspost in Melilla (video)

12 november 2017 - 17:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Voor de tweede keer in korte tijd is zaterdag een auto met migranten op Spaanse agenten bij de grenspost tussen Marokko en Melilla ingereden.

Twee migrant waren in de auto verstopt, één in het dashboard en de andere in de kofferbak. Volgens Europa Press vluchtte de bestuurder van de auto éénmaal hij de enclave binnen was geraakt.

Enkele minuten voor het incident had de Marokkaanse politie aan de bestuurder van de auto met een Marokkaans kenteken gevraagd om rechtsomkeer te maken omdat zijn papieren niet in orde waren. De man deed alsof hij wegreed alvorens op volle snelheid door de grenspost te rammen.

In juni dit jaar was een auto op dezelfde manier door de grenspost gereden. Twee Spaanse agenten die de poorten van de grens probeerden te sluiten raakten toen gewond.

Lees meer

Melilla: Marokkanen opgepakt voor verwonden agenten

Twee mannen van Marokkaanse afkomst zijn in Melilla gearresteerd voor het verwonden van agenten van de Guardia Civil.

Auto rijdt met hoge snelheid door grenspost Melilla (video)

Een auto met negen migranten aan boord is vrijdag op hoge snelheid door de grenspost van Melilla gereden. Twee agenten raakten gewond.

Spaanse vrouw ontvoerd in Larache

Een Spaanse vrouw is in het Marokkaanse Larache ontvoerd en meerdere uren gegijzeld tot ze door de Koninklijke Gendarmerie werd bevrijd.

Kinderen doodgereden na verlaten kinderdagverblijf in Marokko

In het Marokkaanse Tifelt zijn maandag twee kinderen van 3 en 5 jaar omgekomen na door een auto te zijn aangereden toen ze het kinderdagverblijf verlieten.

Marokkaan ramt grenspost Sebta en wordt neergeschoten

De Spaanse politie heeft een Marokkaan neergeschoten die met zijn auto weigerde te stoppen bij de grensovergang van Sebta.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team