28 november 2017 - 17:10 - Marokko
In het Marokkaanse Tifelt zijn maandag twee kinderen van 3 en 5 jaar omgekomen na door een auto te zijn aangereden toen ze het kinderdagverblijf verlieten.
De jonge slachtoffers, een meisje van 5 jaar en een jongetje van 3 jaar, werden aangereden toen ze de straat overstaken.
De moeder van het meisje die hen vergezelde raakte ernstig gewond. De kinderen waren op slag dood.
Volgens persagentschap MAP pleegde de bestuurder van de auto vluchtmisdrijf. Hij wordt actief gezocht door de politie.
Lees meer
Drie kinderen zijn woensdagavond in Khenifra aangereden door een oncontroleerbare auto. Twee kinderen raakten zwaargewond. Het derde slachtoffer overleefde niet.
Bij een ongeval tussen een bus en een grote taxi in de regio van Azilal zijn woensdagochtend drie doden en drie gewonden gevallen.
In het dorpje Hnidir in de provincie Rhamna zijn dinsdag twee kinderen door een blikseminslag omgekomen.
De Hoge Planning Commissie heeft een nieuw rapport uitgebracht over de situatie van kinderen en tieners tot 18 jaar in Marokko.
Een vrouw is afgelopen weekend in Meknes met haar twee kinderen van de derde verdieping van een gebouw gesprongen.
Drie kinderen van 12 en 14 jaar zijn donderdag omgekomen bij een verkeersongeval op de nationale weg N11 tussen Berrechid en Ben Ahmed.
Wissal, 12 jaar, werd zaterdag door onbekenden ontvoerd in Marokko. Volgens haar vader werd ze in een auto meegenomen.
Twee kinderen van 13 jaar zijn zaterdagavond in een regenwaterbassin in de provincie Mediouna verdronken.
Een agent is eerder deze week ernstig gewond geraakt bij een verkeersongeval in Casablanca. De bestuurder van de auto, een Audi, pleegde vluchtmisdrijf.
In het Marokkaanse Essaouira is een politieagent gearresteerd voor een vluchtmisdrijf. De agent zou een dodelijk ongeval hebben veroorzaakt.