Vier ton hasj onderschept in El Jadida
Bijna vier ton hasj is dinsdag door de Koninklijk Gendarmerie in de regio van El Jadida onderschept.
25 februari 2018 - 18:40 - Marokko
De gendarmerie van Tetouan heeft vrijdag ruim één ton cannabis in beslag genomen in de provincie Chefchaouen.
Volgens persagentschap MAP werd de drug in een auto gevonden in het dorpje Had Bni Rzine en was in 46 pakken verdeeld.
Twee mensen die in de auto zatten werden gearresteerd en in bewaring gesteld. De drug werd aan de douane toevertrouwd en zal worden vernietigd.
Lees meer
Bijna vier ton hasj is dinsdag door de Koninklijk Gendarmerie in de regio van El Jadida onderschept.
De koninklijke gendarmerie heeft zondag anderhalf ton drugs onderschept op de snelweg tussen Casablanca en Marrakech.
Nieuwe antidrugsactie van de Marokkaanse politie die vrijdag een auto met 2,3 ton drugs in de regio van Larache wist te onderscheppen.
De havenautoriteiten in Tanger Med hebben maandagavond een lading van 32 kilo hasj onderschept.
De douane en de politie hebben tijdens een gezamenlijke actie ruim 650 kilo drugs onderschept bij de grensovergang van Guerguerat, in het zuiden van Marokko.