Zoeken

Aanhangers Daesh opgepakt in Casablanca

6 december 2016 - 20:25 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse politie heeft nieuwe arrestaties uitgevoerd in de strijd tegen het terrorisme. Twee aanhangers van de terreurbeweging Daesh werden in Casablanca aangehouden.

Volgens een verklaring van het ministerie van Binnenlandse zaken werden de twee verdachten zondag aangehouden. Beiden zijn volgens de afdeling volledig geïndoctrineerd door Daesh.

Het onderzoek werd in samenwerking tussen de BNPJ en de inlichtingendienst DST uitgevoerd en toont aan dat de verdachten bommateriaal zochten om een bom te maken en een aanslag te plegen in Marokko.

Vorige week had de politiedienst BCIJ al zeven aanhangers van Daesh gearresteerd. De jongste van hen is slechts 13 jaar.

Lees meer

Opnieuw arrestaties vrouwencel Daesh in Marokko

Agenten van de Marokkaanse politiedienst BCIJ hebben afgelopen weekend twee verdachten gearresteerd voor hun banden met de vrouwencel van Daesh die vorige week werd opgerold.

Marokko arresteert 15 verdachten die aanslagen planden

De Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft afgelopen vrijdag vijftien mensen gearresteerd vanwege hun banden met de terroristische organisatie Daesh.

Leden Marokkaanse vrouwencel Daesh in gevangenis

De tien vrouwen die een week geleden in Marokko werden aangehouden op verdenking van terrorisme, zijn door de rechter naar de gevangenis gestuurd.

Marokko: BCIJ pakt aanhangers van Daesh op

Agenten van de BCIJ hebben vrijdag twee verdachten gearresteerd voor hun vermeende banden met de terroristische organisatie Daesh.

Twee terreurverdachten gearresteerd in Casablanca

Agenten van de BCIJ hebben donderdagochtend twee verdachten gearresteerd voor hun vermeende banden met de terroristische organisatie Daesh.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team