23 mei 2015 - 14:01 - Marokko
Arnold Schwarzenegger wordt eind deze maand in Marokko verwacht. De voormalige gouverneur van Californië en wereldbekende acteur komt in Skhirat over vrouwenrechten en milieu spreken.
’Terminator’ zal op 29 en 30 mei een forum gewijd aan de "rol van vrouwen en klimaatproblematiek" bijwonen.
Sinds het einde van zijn ambtsperiode in 2012 zit Arnold Schwarzenegger niet stil. Hij richtte onder meer de NGO ’R20 Regions of climate’ op om overheden te helpen koolstofarme projecten te ontwikkelen. De NGO is in de Verenigde Staten en in Zwitserland gevestigd.
De acteur zal op het forum onder meer gesprekken hebben met de Franse minister van Buitenlandse Zaken en Nicolas Hulot, speciale gezant voor het klimaat van de Franse President François Hollande.
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie