28 november 2019 - 17:10 - Marokko
De politiebazen uit de regio Midden-Oosten en Noord-Afrika, alsook die van de Comoren, Djibouti, Soedan, Somalië en Mauritanië namen begin deze week deel aan de 4e meeting van politiediensten in Marrakech.
Het is de eerste keer dat de meeting, die door Interpol wordt georganiseerd, in Marokko plaatsvindt.
De tweedaagse ontmoeting doelde erop nieuwe middelen en strategieën te ontwikkelen om de samenwerking tussen de deelnemende landen en Interpol te verbeteren.
Tijdens de opening van de topvergadering werden twee institutionele films uitgezonden. Het eerste filmpje sprak over de vooruitgang van Marokko, het werk van de DGSN en de inspanningen van de Marokkaanse veiligheidsdiensten in de strijd tegen het terrorisme, het extremisme en de georganiseerde misdaad.
In het tweede filmpje werd een overzicht gegeven van de missies van Interpol sinds de creatie van de internationale politie organisatie in 1923.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko