28 januari 2018 - 10:00 - Wereld
Het lijkt er steeds meer op dat Mohammed Bouchikhi niet het echt doelwit was van de schietpartij van vrijdag in Amsterdam. De daders hadden het waarschijnlijk gemunt op Gianni L., die ernstig gewond raakte.
Volgens de politie was de tiener van Marokkaanse afkomst onbekend bij de politie. Hij werkte als stagiair in een buurthuis.
Bij het schietincident in het buurthuis waar Mohammed werkte zou een tiental keer zijn geschoten. Een 20-jarige vrouw, die ook als stagiaire in het buurthuis werkte en die op het moment van de schietpartij achter de bar stond, werd in haar been geraakt.
De vluchtauto van de daders, een zwarte BMW 1-serie, werd deels uitgebrand in een wijk in Amsterdam Zuidoost teruggevonden.
Gianni L., waarvan de politie vermoedt dat hij het echte doelwit was, was op 23 november al gewond geraakt bij een schietpartij in de stad. De 19-jarige Ayman Mouyah was toen doodgeschoten en twee vrienden van hem raakten gewond. De schietpartij had toen een verband met een slepende straatruzie.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren