Nederland: politie belooft 25.000 euro voor gouden tip vergismoord Mohammed Bouchikhi
De Nederlandse politie heeft een beloning beloofd van 25.000 euro voor de tip die tot de daders van de vergismoord op Mohammed Bouchikhi in Amsterdam zal leiden.
31 januari 2018 - 10:40 - Nederland
Mohammed Bouchikhi wordt in Marokko begraven. De 17-jarige tiener van Marokkaanse afkomst werd afgelopen vrijdag in een buurthuis in Amsterdam doodgeschoten.
Het lichaam van de tiener, die als stagiaire in het buurtcentrum werkte, zal eind deze week naar Marokko worden gerepatrieerd. Meerdere familieleden zullen hem vergezellen.
De ambassade van Marokko in Nederland heeft hulp aangeboden aan de familie en voorgesteld om de repatriëring te betalen en een advocaat in te schakelen.
Een woordvoerder stelde in een verklaring aan Het Parool dat de familie van de jongen "erg verdrietig, kwaad en onmachtig" is.
Mohammed Bouchikhi was niet het doelwit van de daders. Vermoedelijk waren de daders op zoek naar de 19-jarige Guanni L. die bij de schietpartij ernstig gewond raakte maar niet meer in levensgevaar verkeert.
Lees meer
De Nederlandse politie heeft een beloning beloofd van 25.000 euro voor de tip die tot de daders van de vergismoord op Mohammed Bouchikhi in Amsterdam zal leiden.
De politie in Amsterdam heeft een 25-jarige verdachte opgepakt voor de moord op de Marokkaans Nederlandse tiener Mohamed Bouchikhi in januari dit jaar.
De Nederlandse politie heeft de arrestatie aangekondigd van twee verdachten voor de moord op de 17-jarige Marokkaanse Nederlander Mohammed Bouchikhi in Amsterdam in januari 2018.
Het ministerie van Marokkanen in het buitenland laat in een verklaring weten de zaak van de op vrijdag doodgeschoten Mohamed Bouchikhi nauw te volgen in samenwerking met de...
Een 17-jarige jongen van Marokkaanse afkomst is vrijdagavond bij een schietpartij in Amsterdam omgekomen. Twee mensen raakten gewond.