2 december 2019 - 18:30 - Marokko
De Amerikaanse staatssecretaris Michael Pompeo wordt in de komende dagen in Marokko verwacht. Dat bevestigde de bewindsman zelf tijdens een persconferentie in Washington.
Pompeo noemde Marokko "één van de belangrijkste partners" van de Verenigde Staten in de regio. Hij wil de samenwerking op economisch en veiligheidsniveau komen bespreken om deze nog te versterken.
De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken verklaarde dat hij naar Marokko zal reizen na de NAVO-top in Londen waar hij president Donald Trump zal vergezellen.
Mike Pompeo presideerde vorige maand samen met minister Nasser Bourita van Buitenlandse zaken de 4e Strategische Dialoog Marokko-Verenigde Staten. Hij prees toen het leiderschap van Koning Mohammed VI en zijn "gedurfd en ingrijpend hervormingsprogramma van de afgelopen twee decennia".
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht