23 september 2013 - 18:04 - Cultuur
De Amazigh-zangeres Raisa Hasna Tajdiguite werd vrijdag in haar huis in Tiznit gearresteerd met een getrouwde man.
Beschuldigd van prostitutie en het inrichten van een prostitutieplaats, verscheen Hasna Tajdiguite dinsdag voor de rechter in Tiznit.
De man met wie ze een buitenechtelijke relatie had, werd vrijgelaten door de politie nadat zijn vrouw haar klacht voor echtelijk bedrog besloot in te trekken.
Hasna Tajdiguite is erg populair in de Souss regio, waar ze alle jaren deelneemt aan diverse festivals.
Artikel 501 van het Marokkaanse wetboek van strafrecht, straft met 4 tot 10 jaar cel en een boete van 5000 à 2 miljoen dirham, ieder die een woning ter beschikking stelt van een derde, wetend dat het gebruikt zal worden voor prostitutie.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set