28 januari 2020 - 15:30 - Sport
Algerije heeft tot de boycot opgeroepen van de Afrika Cup 2020 zaalvoetbal in Laayoune, in de Marokkaanse Sahara.
Zowel Algiers als de Polisario hebben hun onvrede geuit over de organisatie van het kampioenschap in de zuid-Marokkaanse stad.
Algerijnse vertegenwoordigers bij meerdere internationale sportorganisaties hebben de keuze van de Afrikaanse voetbalbond om de Afrika Cup zaalvoetbal in Laayoune te houden aan de kaak gesteld.
Tijdens een meeting in Algiers hebben dezelfde vertegenwoordigers geoordeeld dat de overeenkomst tussen de Afrikaanse voetbalbond en de Marokkaanse voetbalbond FRMF om het toernooi van 28 januari tot 5 februari 2020 in de Sahara te organiseren, een schending is van de regels van de Afrikaanse voetbalbond, de Wereldvoetbalbond FIFA en de Afrikaanse Unie.
Met een boycot hopen de Algerijnse sportverantwoordelijken de Afrikaanse bond te overtuigen om het kampioenschap naar een andere stad te verplaatsen.
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Tunnel tussen Marokko en Spanje concreter
Jamal Ben Saddik maakt comeback in Glory-ring
Lamine Yamal vandaag 18: de dag dat Barça een fortuin investeert
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’