Zoeken

Kamerlid gedwongen alcohol te drinken op Royal Air Maroc vlucht

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Kamerlid Abdelaziz Aftati van de PJD islampartij, meent op een vlucht van Royal Air Maroc, door een stewardess gedwongen te zijn geweest alcohol te drinken.

Aftati zat naar eigen zeggen in businessclass toen hij "heftig werd aangevallen door een stewardess, die hem dwong alcohol te drinken". De Kamerlid heeft van het incident, melding gedaan bij het ministerie van Vervoer.

Royal Air Maroc weigert commentaar te geven op de zaak. Wel bevestigt de luchtvaartmaatschappij met enige humor dat het nogal onwaarschijnlijk incident wordt onderzocht.

In januari had Abdelaziz Aftati ook al voor enige ophef gezorgd op een vlucht van Egypt Air tussen Cairo en Casablanca, door de vertoning van Spiderman.

Aftati en een aantal PJD-leden die hem vergezelden, hadden een kusscène in de film toen te erotisch gevonden.

Lees meer

Royal Air Maroc levert ontevreden passagiers aan politie

Ontevreden passagiers zorgden voor heel wat ophef op een vlucht van Royal Air Maroc tussen Parijs en Agadir op woensdag 24 april.

Marokkaans kind overleden op vlucht Royal Air Maroc

Een 11-jarige Marokkaanse jongen is woensdag op een vlucht van Royal Air Maroc tussen Casablanca en het Italiaanse Bologna overleden.

Islampartij Marokko ontsteld door erotische film op Egyptair vlucht

Kamerleden van de PJD reageerden ontsteld na de uitzending van een film met erotische scenes, op een vlucht van Egypt Air. Het zou om de film Spiderman gaan.

Ex-Kamerlid Salé opgepakt voor moordpoging

Een voormalige Kamerlid van de stad Salé in Marokko, is in hechtenis genomen voor een poging tot moord met voorbedachte rade. De man werd gehoord door de rechter bij het Hof...

Ongeplande landing toestel Royal Air Maroc in Casablanca

Een toestel van Royal Air Maroc moest gedwongen terugkeren naar de Mohammed V luchthaven in Casablanca door een probleem met de boordcomputers.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team