31 januari 2015 - 16:12 - Wereld
De helikopter vol hasj uit Marokko die eerder deze week in het Zuid-Spaanse Malaga neerstortte, werd bestuurd door een piloot van het Albanees leger.
De informatie werd door Spanje aan de Albanese regering meegedeeld. "De Majoor, die met de helikopter vanuit Marokko was vertrokken, behoorde tot ons leger. Hij behaalde zijn graad in 2009." Zo sprak de Albanese Premier Edi Rama het Albanees parlement toe.
Het toestel was woensdagavond neergestort na een hoogspanningsmast te hebben geraakt. Het was volledig zwart geschilderd en vloog ’s nachts om niet door de politie te worden ontdekt.
De Albanese piloot werd vergezeld door een Spanjaard. Beide kwamen om bij de crash. Het toestel vervoerde ruim 800 kilo hasj.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens