Zoeken

Spanje pakt vier drugskoeriers uit Marokko

18 maart 2015 - 11:54 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Vier mensen die in Tanger de boot hadden genomen naar Spanje, zijn afgelopen weekend door de politie in de haven van Algeciras aangehouden in verband met drugssmokkel.

Tijdens een eerste politiecontrole in de haven van Algeciras werd in een auto met Marokkaans kenteken 46 kilo hasj gevonden. De drugs was onder de achterbank verstopt. De twee inzittenden werden gearresteerd.

In een tweede auto, eveneens met Marokkaans kenteken, werd in dezelfde haven 22 kilo hasj gevonden, ditmaal verstopt onder het dashboard van de auto. De bestuurder werd in hechtenis genomen.

Een derde politiecontrole leidde tot de aanhouding van een in het zuid-Spaanse El Ejido gevestigde Marokkaan. In zijn busje werd 5 kilo hasj gevonden.

Lees meer

Spanje pakt bende die hasj in Marokkaanse gebakjes smokkelde

De Spaanse politie heeft een bende opgerold die hasj vanuit Marokko in Marokkaanse gebakjes naar Spanje smokkelde.

Drugskonvooi met 600 kilo hasj uit Marokko onderschept

In het zuid-Franse Montpellier heeft de douane een drugskonvooi onderschept met ruim 600 kilo hasj bestemd voor de regio Parijs.

Paniek in Spanje door auto met Marokkaans kenteken

We weten niet of we moeten lachen of huilen. Een auto met een Marokkaans kenteken heeft eerder deze week voor paniek gezorgd in het Spaanse Sevilla. Een ’Arabisch’ kenteken...

Spaanse politie betrapt Marokkaanse met 1,9 kilo hasj in ondergoed

Een Marokkaanse vrouw is maandag door de Spaanse politie gearresteerd in de haven van Algeciras. De vrouw had bijna twee kilo hasj in haar ondergoed verstopt.

Kilo’s hasj tussen olijven gevonden in Algeciras

De Spaanse politie heeft donderdag in de haven van Algeciras meerdere kilo’s hasj gevonden in potten vol olijven.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team