6 juni 2024 - 18:30 - Marokko
De gouverneur van Al Hoceima, Hassan Zitouni, heeft besloten om de toegang tot de stranden van de populaire toeristenregio tijdens de zomermaanden te beperken. Zwemmen is vanaf 1 juni tot en met 30 september verboden na 20.00 uur.
De maatregel, die met onmiddellijke ingang van kracht is, is genomen om de veiligheid van zwemmers te waarborgen. In de avonduren is de zichtbaarheid beperkt en zijn er geen strandwachten aanwezig.
Lees ook: Stranden Tanger bij vuilste stranden in Marokko
Naast het verbod op zwemmen na zonsondergang, is ook de periode waarin strandwachten aanwezig zijn ingekort. Reddingswerkers zullen enkel tussen 8.00 uur en 20.00 uur toezicht houden. Er zijn tevens borden geplaatst om zwemmers te wijzen op stranden waar geen toezicht is en waar zwemmen verboden is.
Lees ook: Marokkaanse autoriteiten ontruimen strand in Nador (video)
Al Hoceima is een geliefde toeristenbestemming aan de Middellandse Zee, die bezoekers trekt met zijn prachtige natuur en diverse watersportactiviteiten.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt