18 juli 2024 - 13:50 - Marokko
Al Hoceima beleeft een bloeiende zomer dankzij de vele toeristen die afkomen op de schitterende stranden en baaien. Met hun heldere water, gouden zand en nabijgelegen hotels zijn deze stranden een magneet voor zowel binnenlandse als internationale vakantiegangers.
De aantrekkingskracht van Al Hoceima wordt versterkt door de nabijheid van verschillende stranden tot de stad en omliggende dorpen. Populaire bestemmingen zoals Quemado, Sabadia en Calabonita bieden bezoekers de mogelijkheid om te ontspannen met familie en vrienden, te genieten van watersporten en te ontsnappen aan de drukte van het dagelijks leven.
Lees ook: Al Hoceima maakt Quemado strand vrij
De toeristische infrastructuur van Al Hoceima heeft de afgelopen jaren een boost gekregen, met name door de aanleg van een jachthaven in de stad. Dit heeft geleid tot een toename van bedrijven die boottochten, jetski-verhuur en duikactiviteiten aanbieden, waardoor het aanbod voor toeristen verder is uitgebreid.
Dankzij deze ontwikkelingen is Al Hoceima uitgegroeid tot een populaire vakantiebestemming voor zowel Marokkanen als buitenlandse toeristen, waaronder veel Marokkaanse Europeanen. De stranden staan bekend om hun schone water, adembenemende landschappen en diverse geologische formaties.
Lees ook: Blauwe Vlag stranden in Marokko: de volledige lijst
Naast de natuurlijke schoonheid bieden de stranden van Al Hoceima ook alle benodigde voorzieningen, waaronder cafés, restaurants en winkels. De relatief kleine stranden, omgeven door bergen en kliffen, zorgen voor een veilige en rustige omgeving voor bezoekers van alle leeftijden.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht
Onvrede in Nador: Tamazight afwezig op nieuwe verkeersborden
Casablanca kleurt Airbus na 1 dollar deal
KSS-III en K2: Marokko’s nieuwe militaire aspiraties