22 januari 2022 , 09:00 - Laila Amraoui - Sport
De 19-jarige aanvallende middenvelder Mohamed Ihattaren lijkt de overstap te maken van Juventus naar Ajax. Er zou een akkoord in de maak zijn tussen Ajax en zijn actuele club.
Sinds maandag wordt er werk gemaakt van een transfer van Ihattaren naar Ajax. Directeur Overmars hoopt hierover een overeenkomst te bereiken met Juventus, schrijft het AD. In afwachting van een nieuwe club traint Ihattaren in het Olympisch Stadion onder leiding van Fysiomed, om zo snel mogelijk weer fit te worden.
Lees ook: Mohamed Ihattaren denkt nog steeds aan Marokkaans elftal
De jonge aanvaller wordt naar verwachting voor een half jaar gehuurd, maar een definitieve overstap is niet uitgesloten. De Amsterdammers gaan met Ihattaren wel een risico aan. Ruim twee jaar geleden werd hij nog beschouwd als een opkomend talent en werd zijn beslissing om niet uit te komen voor Marokko door iedereen toegejuicht. Maar in zijn laatste seizoen bij PSV ontbrak het hem aan discipline, met veel schorsingen tot gevolg.
Lees ook: Mohamed Ihattaren vertelt over ervaring in Italië
Ihattaren werd opgeleid door PSV, de club waarvoor hij ook debuteerde in het betaald voetbal. Hij verloor in 2019 zijn vader en vertrok naar Juventus voor een fractie van de kleine twee miljoen euro die PSV voor hem betaalde. Juventus verhuurde hem meteen aan Sampdoria, maar voor die club kwam Ihattaren nooit uit. Toch durft Ajax het avontuur met hem aan, voornamelijk omdat Juventus geen hoog transferbedrag voor hem zal vragen.
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan