18 maart 2012 - 18:07 - Marokko
Een honderdtal mensen raakten gewond bij een kettingbotsing op de singel van Casablanca, in de nacht van zaterdag op zondag.
De gewonden, allen politieagenten die terugkeerden van een voetbalwedstrijd Wydad-CODM, bevonden zich aan boord van vijf bussen.
De kettingbotsing gebeurde nadat de eerste bus ter hoogte van Sidi Bernoussi, een ander ongeval tussen twee auto’s probeerde te vermijden. Hij remde hard en veroorzaakte daardoor een kettingbotsing met de bussen die hem volgden.
De singel werd afgesloten voor het verkeer in de richting van Rabat om de gewonden te evacueren.
Update 19 maart 2012: Volgens Akhbar Al Yaoum ligt een eekhoorn aan de oorzaak van de kettingbotsing. De bestuurder van één van de auto’s betrokken bij het eerste ongeval, stopte toen een eekhoorn de weg overstak. Een ander voertuig botste toen tegen hem aan.
Waarschuwing voor schorpioenen in Al Hoceima
Marokko maakt einde aan belastingvrije import schapen
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Waarschuwing voor schorpioenen in Al Hoceima
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog