Zoeken

Agent verdacht van verkrachting geschorst in Marokko

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft een politieman geschorst die voor verkrachting wordt vervolgd.

Het vermeende slachtoffer had in 2015 aangifte gedaan tegen de politieman uit Benguerir. Ze beschuldigde hem ervan haar te hebben verkracht en zwanger te hebben gemaakt.

Een DNA-onderzoek toonde aan dat de agent inderdaad de biologische vader van het kind is. Hij werd in eerste aanleg veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf. In afwachting van het hoger beroep heeft de DGSN besloten hem te schorsen en voor een tuchtcommissie te laten komen.

De verklaring van de DGSN over de schorsing van de agent volgt op de publicatie van een filmpje waarin het slachtoffer klaagt over de traagheid van de justitie en de bescherming die de agent kreeg.

Lees meer

Politieman geschorst na beledigen Riffijnen

Abdellatif Hammouchi, baas van de nationale veiligheidsdienst DGSN, heeft de tijdelijke schorsing bevolen van een politieman die bij de grensovergang van Bni Nssar werkte. De...

Voormalige politieman opgepakt voor verkrachting in Sidi Kacem

Een voormalige agent is in het Marokkaanse Sidi Kacem gearresteerd op verdenking van verkrachting, gijzeling en identiteitsdiefstal.

Agent van seksuele intimidatie van schoolmeisjes verdacht in Marokko

Ondanks het strenge optreden van de nationale veiligheidsdienst DGSN blijven sommige agenten misbruik maken van hun functie zoals in Guelmim.

Agent geschorst na bedreigen buren in Tiznit

Een agent is door de nationale veiligheidsdienst DGSN geschorst nadat hij zijn buren in zijn wijk in Tiznit had bedreigd.

Agent op vliegveld Casablanca opgepakt voor diefstal

Een politieman die op de luchthaven van Casablanca werkte is woensdag door agenten van de gerechtelijk politie gearresteerd voor diefstal.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team