15 juni 2020 - 19:00 - Wereld
Een politieman is in het Franse Nice gearresteerd op verdenking van corruptie. De ambtenaar zou in ruil voor een belangrijke som geld vertrouwelijke informatie aan een Marokkaanse drugssmokkelaar hebben doorgespeeld.
De 33-jarige politieman werkte in het politiekantoor van Ariane. Hij werd afgelopen vrijdag op bevel van de Franse justitie gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen.
Volgens Var Matin werd de dertiger aangeklaagd voor corruptie en het schenden van de geheimhoudingsplicht. Hij zou 10.000 euro hebben ontvangen in ruil voor vertrouwelijke informatie. De agent zou het geld hebben aangenomen omdat hij diep in de schulden zit.
De drugssmokkelaar aan wie de agent informatie zou hebben doorgespeeld is op de vlucht in Marokko. Een derde verdachte, die het geld aan de agent zou hebben overhandigd, werd gearresteerd.
Dit moet je eten voor een gezonde Ramadan
Arrestatie in Tanger na opzettelijke aanrijding en vluchtmisdrijf (video)
Kinderen zorgen voor overlast in moskeeën Driouch
Nador krijgt nieuw voetbalstadion van wereldklasse
Siméon Hassan: het verhaal van het petekind van Koning Mohammed VI
Tetouan krijgt mega-entertainmentproject van 5 miljard dirham
Marokkaanse vrouw gepakt op Barcelona met drugs in maag
Vlaardingse school discrimineert, winkelier reageert met gratis djellaba voor alle leerlingen
Haven Huelva opent nieuwe route naar Tanger Med
Spanje bezorgd over Marokkaans-Israëlisch akkoord
Ex-kasteel Koning Mohammed VI, duurste eigendom van Frankrijk, te koop
Ryanair schrapt opnieuw vlucht naar Marokko
Heldhaftige Khalid (12) redt meisje uit sloot in Nederland
Spanje vertienvoudigt verkoop bommen en granaten aan Marokko