14 januari 2024 , 09:00 - Nawel Serdouni - Sport
Mohamed Amoura, Algerijnse international, heeft zijn visie gedeeld over de favorieten voor de Afrika Cup die zaterdag van start is gegaan in Ivoorkust.
In een interview met Sofoot oordeelde Amoura dat Algerije niet tot de voornaamste kanshebbers voor de titel behoort. Hij beschouwt dergelijke beweringen zelfs als een "leugen".
Lees ook: Afrika Cup 2024: ex-Algerijnse speler noemt Marokko als favoriet
"We hebben een team dat zich vernieuwt, met nieuwe spelers die geleidelijk integreren", legde hij uit, wijzend op de overgangsfase waar het Algerijnse team momenteel in zit. "Zeggen dat we de favorieten zijn, zou een leugen zijn. We hebben een team in een periode van vernieuwing, met nieuwe spelers die langzaam in de groep worden opgenomen. Maar uiteraard zijn er verwachtingen vanwege onze status. En we hebben geleerd van de laatste Afrika Cup, zowel wat betreft de fysieke als de mentale voorbereiding. We komen met honger," zei hij.
Lees ook: Marokko topfavoriet op Afrika Cup volgens Algerijnse bondscoach Djamel Belmadi
Volgens de Algerijnse speler zijn Marokko, Egypte, Senegal en Ivoorkust de vier teams met de meeste kans om de halve finales van het toernooi te bereiken. Het Marokkaans elftal begint het toernooi in Groep F met een wedstrijd tegen Tanzania op 17 januari, gevolgd door duels tegen de Democratische Republiek Congo op 21 januari en Zambia op 24 januari.
Zwitserse overleden na verkeersdrama in Marrakech
Chinese techgigant strijkt neer in Marokko
Walid Regragui test elftal tegen Zuid-Amerikaanse grootmachten
Washington dreigt Algerije met sancties na aankoop Russische straaljagers
Verkeer in Al Hoceima komt langzaam weer op gang, meerdere wegen heropend
Nachtelijke aardbeving schrikt Al Hoceima op
Walid Regragui test elftal tegen Zuid-Amerikaanse grootmachten
Marokkaanse zwaargewichten dromen van goud op Glory 105
Marokkaanse voetbalbond: "Walid Regragui blijft definitief!"
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Marokkaans elftal kent volgende tegenstander, duel in Madrid gepland
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça