African Championship of Nations: finale Marokko-Nigeria vandaag
Marokko speelt vandaag de finale van het African Championship of Nations 2018 tegen Nigeria.
- Sport
Dankzij hun overwinning in de finale van het African Championship of Nations 2018 zullen de Atlas Leeuwen een mooie premie ontvangen van de Marokkaanse voetbalbond.
De bonus was oorspronkelijk van 500.000 dirham per speler, maar werd volgens Le360 naar boven herzien. De spelers zullen nu elk 800.000 dirham ontvangen. Hoeveel de coach en de stafleden krijgen is niet bekend.
Ter herinnering, de spelers van het A-team hadden elk een miljoen dirham ontvangen na de kwalificatie van Marokko voor het WK-2018 in Rusland.
Marokko won zaterdag voor de eerste keer het African Championship of Nations door Nigeria met 4-0 te verslaan.
Lees meer
Marokko speelt vandaag de finale van het African Championship of Nations 2018 tegen Nigeria.
Marokko heeft zich zaterdagavond voor de halve finale van de African Championship of Nations 2018 geplaatst door Namibië met 2-0 te verslaan.
Marokko heeft vanavond een knappe zege geboekt tegen Nigeria. De Atlas Leeuwen wonnen de finale van het African Championship of Nations 2018 met 4-0.
De overwinning van Marokko in de finale van de African Championship of Nations 2018 was een meevaller voor Marokkaanse televisiezenders die de wedstrijd hebben uitgezonden.
Koning Mohammed VI heeft zondagavond de Atlas Leeuwen gefeliciteerd voor hun overwinning. Het Marokkaans elftal versloeg Nigeria met 4-0 en won als gevolg het African...