27 februari 2023 , 23:40 - Fouad Badel - Sport
Een jonge vrouw beschuldigt de Marokkaanse international Achraf Hakimi van verkrachting. Dat bericht de Franse krant Le Parisien. Het vermeende slachtoffer heeft een verklaring afgelegd bij de politie maar heeft geen klacht willen indienen.
Het parket van Parijs heeft de zaak onmiddellijk in behandeling genomen vanwege de ernst van de feiten en de bekendheid van de verdachte. Er wordt momenteel onderzoek gedaan naar de zaak, dat is doorverwezen naar het parket van Nanterre.
Lees ook: Hiba Abouk viert verjaardag oudste zoon zonder Achraf Hakimi (video)
Volgens de verklaring van het slachtoffer zou de verkrachting afgelopen weekend hebben plaatsgevonden. Zij zou Achraf Hakimi medio januari via Instagram hebben leren kennen. De speler zou haar op 25 februari in zijn huis in Boulogne-Billancourt hebben uitgenodigd. De jonge vrouw accepteerde en ging er naartoe met een door de PSG-speler betaalde Uber.
Eenmaal bij de speler thuis zou de situatie snel uit de hand zijn gelopen volgens de vrouw. Ze beweert dat de Atlas Leeuw haar tegen haar wil had gekust, haar kleding had uitgetrokken en haar ondanks haar protesten had gezoend. Zij zou erin zijn geslaagd zichzelf te bevrijden door de speler met haar voet weg te duwen. Ze stuurde vervolgens een sms naar een vriendin die haar kwam ophalen.
Lees ook: Achraf Hakimi spreekt over de droom die hij nog wil vervullen
Achraf Hakimi kwam in juli 2021 naar Paris Saint-Germain voor een transfersom van meer dan 60 miljoen euro. Sinds zijn aankomst is hij een van de populairste spelers van de club dankzij zijn uitstekende prestaties op het veld. PSG heeft niet op de zaak willen reageren.
Yassir Zabiri, van WK-topscorer naar Europese miljoenenmarkt
Politie ontkent plunderingen in Ksar El Kebir
Oud-burgemeester Marrakech cel in
Ongelooflijke ironie van de CAF: eerst sancties tegen Marokko, pas daarna de regels hervormen!
"Verraad!": oud-voorzitter CAF-tuchtcommissie hekelt sancties Afrika Cup-finale
WK-ruzie barst los: Marokko haalt fel uit naar Spanje
Yassir Zabiri, van WK-topscorer naar Europese miljoenenmarkt
Ongelooflijke ironie van de CAF: eerst sancties tegen Marokko, pas daarna de regels hervormen!
"Verraad!": oud-voorzitter CAF-tuchtcommissie hekelt sancties Afrika Cup-finale
WK-ruzie barst los: Marokko haalt fel uit naar Spanje
Bilal Ould-Chikh wil weg uit Marokko
Ultras Ittihad Tanger boycotten nieuw stadion
"Zorg dat je geen vrienden hebt zoals Mbappé": Eerbetoon aan Brahim Díaz valt verkeerd
Zware straf voor Saibari en Hakimi na bewogen Afrika Cup-finale