27 februari 2023 - 23:40 - Sport
Een jonge vrouw beschuldigt de Marokkaanse international Achraf Hakimi van verkrachting. Dat bericht de Franse krant Le Parisien. Het vermeende slachtoffer heeft een verklaring afgelegd bij de politie maar heeft geen klacht willen indienen.
Het parket van Parijs heeft de zaak onmiddellijk in behandeling genomen vanwege de ernst van de feiten en de bekendheid van de verdachte. Er wordt momenteel onderzoek gedaan naar de zaak, dat is doorverwezen naar het parket van Nanterre.
Lees ook: Hiba Abouk viert verjaardag oudste zoon zonder Achraf Hakimi (video)
Volgens de verklaring van het slachtoffer zou de verkrachting afgelopen weekend hebben plaatsgevonden. Zij zou Achraf Hakimi medio januari via Instagram hebben leren kennen. De speler zou haar op 25 februari in zijn huis in Boulogne-Billancourt hebben uitgenodigd. De jonge vrouw accepteerde en ging er naartoe met een door de PSG-speler betaalde Uber.
Eenmaal bij de speler thuis zou de situatie snel uit de hand zijn gelopen volgens de vrouw. Ze beweert dat de Atlas Leeuw haar tegen haar wil had gekust, haar kleding had uitgetrokken en haar ondanks haar protesten had gezoend. Zij zou erin zijn geslaagd zichzelf te bevrijden door de speler met haar voet weg te duwen. Ze stuurde vervolgens een sms naar een vriendin die haar kwam ophalen.
Lees ook: Achraf Hakimi spreekt over de droom die hij nog wil vervullen
Achraf Hakimi kwam in juli 2021 naar Paris Saint-Germain voor een transfersom van meer dan 60 miljoen euro. Sinds zijn aankomst is hij een van de populairste spelers van de club dankzij zijn uitstekende prestaties op het veld. PSG heeft niet op de zaak willen reageren.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko