2 juli 2020 - 13:20 - Sport
Achraf Hakimi heeft voor 40 miljoen euro met de Italiaanse club Inter Milaan getekend. Zijn vertrek van Borussia Dortmund staat vast.
Volgens Italiaanse media is de Marokkaanse international dinsdag in Milaan aangekomen. Hij zou voor vijf jaar met de Italiaanse topclub hebben getekend.
Hakimi heeft reeds de medische keuring doorstaan bij Inter Milan maar zal dit seizoen nog niet voor de club uitkomen. De Atlas Leeuw speelde zaterdag zijn laatste wedstrijd met Dortmund tegen Hoffenheim.
Achraf Hakimi, die onder contract stond bij Real Madrid en op huurbasis in Duitsland speelde, nam op sociale media afscheid van zijn Duitse fans, teamgenoten, coaches en alle stafleden bij Borussia. Hij stelt twee jaar geleden "de juiste keuze" te hebben gemaakt en denkt dat het nu "tijd is om een heel mooie periode" van zijn leven "af te sluiten".
De 21-jarige rechtsback speelde 73 wedstrijden in de Bundesliga en was goed voor 12 doelpunten en 17 assists.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten