12 april 2024 - 17:00 - Sport
De voormalige Marokkaanse international Abdeslam Ouaddou heeft een miljoenenclaim gewonnen van zijn voormalige club Mouloudia Oujda. Het Arbitragehof voor Sport (TAS) heeft beslist dat de club hem een schadevergoeding van 9 miljoen dirham moet betalen.
Ouaddou was in oktober 2020 aangesteld als trainer van Mouloudia Oujda voor een contract van vier jaar. De samenwerking verliep echter moeizaam en liep na enkele maanden spaak.
Lees ook: Abdeslam Ouaddou eist 10 miljoen dirham van Mouloudia Oujda
De directe aanleiding was een "beroemd meningsverschil" tussen Ouaddou en de buschauffeur van de club, dat escaleerde in een fysieke confrontatie. Ouaddou belandde in het ziekenhuis en uitte vervolgens in de media kritiek op de club. Mouloudia Oujda ontbond daarop zijn contract.
Lees ook: Abdeslam Ouaddou aangeklaagd door ex-teamgenoot Houssine Kharja
Abdeslam Ouaddou stapte naar het Hof van Arbitrage voor Sport, dat hem nu gelijk heeft gegeven. De club is volgens het arbitragehof in gebreke gebleven aan zijn contractuele verplichtingen. Naast de schadevergoeding moet Mouloudia Oujda ook 80% van de proceskosten betalen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten