21 augustus 2017 - 17:10 - Wereld
Bij de aanslag van afgelopen donderdag in het Spaanse Barcelona raakten drie Marokkanen gewond, waaronder een kind die nog steeds in levensgevaar verkeert.
Persagentschap MAP vernam van een consulaire bron de identiteit van de slachtoffers. Het gaat om een 43-jarige vrouw die in Spanje woont en een man en zijn zoon uit het Franse Montpellier die op vakantie in Barcelona waren.
Het kind, pas 6 jaar oud, werd door de bestelwagen die gebruikt werd voor de aanslag geraakt. Hij verkeert in een “kritieke toestand”.
Spanje was eind vorige week het slachtoffer van twee dodelijke aanslagen waarbij veertien mensen omkwamen en een honderdtal anderen gewond raakten. De aanslagplegers zijn allen van Marokkaanse afkomst.
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
"Ik sliep op het strand": Spaanse vrouw verdwaald in Marokko
Marokko koopt voor 2 miljard dollar aan Israëlische wapens
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?