Zoeken

Zuid-Afrikaan met 2 kilo cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

25 april 2017 - 15:50 - Marokko

Geschreven door Said A.

Een Zuid-Afrikaanse man is eind vorige week op de Mohammed V luchthaven in Casablanca met bijna twee kilo cocaïne in zijn maag betrapt.

Volgens een verklaring van de DGSN werd de 49-jarige drugskoerier donderdag gearresteerd. Hij kwam op een vlucht van het Braziliaanse Sao Paolo aan en was op weg naar Cotonou in Benin.

De man werd naar het Ibn Rushd ziekenhuis in Casablanca gebracht waar de cocaïne uit zijn maag werd verwijderd. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.

Lees meer

Bejaarde Fransman met 3 kilo cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

Een Fransman van Togolese afkomst is maandag op de Mohammed V luchthaven van Casablanca gearresteerd met drie kilo cocaïne.

Nigerianen met 5 kilo cocaïne in maag betrapt in Casablanca

Op de Mohammed V luchthaven van Casablanca zijn drie Nigerianen gearresteerd met bijna vijf kilo cocaïne in hun maag.

Marokko: Braziliaanse met bijna kilo cocaïne in maag gearresteerd

Een Braziliaanse vrouw is op de luchthaven van Casablanca met bijna twee kilo cocaïne betrapt.

Ghanese man met 10 kg cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca

Een Ghanese man is zondag met bijna 10 kilo cocaïne in zijn spullen betrapt op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.

8 kilo cocaïne gevonden in bagage Ghanese man op luchthaven Casablanca

Een Ghanese man is maandag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team