16 november 2015 - 23:07 - Wereld
We kennen enkel zijn voornaam: Zouheir. Hij is veiligheidsagent bij de Stade de France in Parijs en is degene die een zelfmoordterrorist een vijftiental minuten voor het begin van de wedstrijd tussen Frankrijk en Duitsland wegjoeg.
"We ontdekten ongeveer 15 minuten voor het begin van de wedstrijd in de Stade de France dat de aanvaller explosieven bij zich had. We grepen in zodat hij het stadion niet binnen zou komen.", aldus Zouheir, die liever anoniem blijft, aan de Wall Street Journal.
Volgens Britse en Amerikaanse media lukte het Zouheir om de terrorist van de ingang weg te jagen nadat hij en zijn collega’s zijn bomgordel hadden ontdekt. De verdachte rende weg en liet zich enkele meters verderop ontploffen.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots