27 februari 2015 - 22:03 - Cultuur
Zina Daoudia heeft laten weten dat er op dit moment geen klacht tegen haar was ingediend. Meerdere tegenstanders van haar laatste hit ’3tini saki’ hadden haar met juridische stappen bedreigd.
In een interview met Sayidaty vertelde de zangeres dat ondanks de vele bedreigingen, er nog steeds geen enkele klacht tegen haar liep.
Volgens de zangeres profiteren politici en andere critici die haar voor de rechter willen slepen enkel van haar succes om zelf bekendheid te verwerven.
Het gedurfd liedje werd intussen al ruim 11 miljoen keer bekeken op YouTube. Dit succes heeft Daoudia onder meer te danken aan haar critici. Hun bedreigingen zorgden voor extra veel media-aandacht.
Lees meer
Marokkaanse zangeres Zina Daoudia heeft een voorsmaakje van de nieuwe clip van haar hit 3tini saki op internet gezet. Ontdek het nu!
PJD-Kamerlid Younes Benslimane gaat twee klachten indienen tegen zangeres Zina Daoudia voor haar liedje ’3tini saki’.
Zina Daoudia zou 120.000 dirham hebben gevraagd om op de cover van een vrouwenblad te staan. Het succes zou haar naar het hoofd zijn gestegen.
Zina Daoudia heeft de nieuwe clip van haar hit ’Aatini saki’ op internet gezet. De Marokkaanse zangeres hoopt dat de clip evenveel succes zal hebben als het omstreden liedje.
Zina Daoudia was vrijdag te gast bij de Rachid Show op 2M. De Marokkaanse zangeres kreeg de laatste dagen veel kritiek in Marokko vanwege haar nieuw liedje ’3tini saki’.
Enkele maanden na de controverse over het liedje Aatini Saki van Zina Daoudia, heeft Marokkaanse podcaster Khalid Sheriff een parodie van het liedje online gezet. Video!
Het nieuwste liedje van Zina Daoudia is een hit op internet en werd ruim 3 miljoen keer bekeken. Toch valt het liedje van de Marokkaanse zangeres slecht bij sommigen.
Tijdens een straatpeiling mochten Marokkanen hun mening geven over het omstreden liedje 3tini saki van Zina Daoudia. En de meningen zijn duidelijk verdeeld.
De laatste hit van Zina Daoudia, 3tini Saki, is de nieuwe inspiratiebron voor talloze parodieën. Ook voor de Marokkaanse humorist Yassine Jarram.
Zina Daoudia heeft ter gelegenheid van de internationale vrouwendag aan de actie ’Hiya’ van Inwi deelgenomen. De Marokkaanse zangeres praat in een video met veel emotie over...