7 mei 2022 - 09:00 - Economie
Zara heeft haar nieuwe SRPLS-collectie voor het lente-en zomerseizoen 2022 gelanceerd. De nieuwe limited edition collectie is in Marokko geproduceerd en legt de nadruk op elegantie en finesse.
De nieuwe collectie van Zara werd geproduceerd in Marokko en bestaat uit lichtgewicht kledingstukken in neutrale kleuren zoals wit en beige, zachte kleuren zoals blauw en roze en opvallende kleuren zoals kaki. Met de tweejaarlijkse collectie wil de Inditex-groep haar klanten de kans geven om hun garderobe een nieuwe look te geven.
Lees ook: Zara vindt inspiratie in Marokko voor nieuwe collectie (video)
De silhouetten zijn zowel aantrekkelijk als vloeiend. Sterren van de campagne zijn Awar Odhiang, America Gonzales, Vilma Sjoberg, Sora Choi en Sacha Quenby, gefotografeerd door modefotograaf Craig McDean. De styling was in handen van Karl Templer.
Lees ook: Onderzoek: "Hoe kleedt de Marokkaan zich in 2021?"
De nieuwe SRPLS collectie is grotendeels vervaardigd uit stoffen van 100% katoen, de kledingstukken zijn licht en voelen zacht aan, wat een zekere elegantie en finesse geeft aan de collectie, die alles heeft om aan iedere smaak te voldoen.
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Strenge controle op brandstof in Marokko
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
De gok van Marokko: 30 miljard euro voor groene waterstof
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
Marokko verdedigt omstreden exportbeleid olijven
Sterke Marokkaanse dirham in opmars tegen dollar en euro
Belastingontduiking in Marokko floreert door juridisch gat
Miljardair Patrick Drahi verkoopt Marokkaans callcenter door miljardenschulden