2 augustus 2013 , 10:00 - Fouad Badel - Sport
Zakaria Bakkali heeft zijn keuze voor België bekendgemaakt. De 17-jarige aanvaller van PSV Eindhoven liet dat op RTBF weten.
Na uitgeblonken te hebben tegen Zulte Waregem in de voorronde van de Champions League, werd Bakkali door het publiek van PSV als een held verwelkomd. De jonge speler kreeg zelfs een staande ovatie van 35.000 toeschouwers toen hij het veld verliet.
Marc Wilmots is zich bewust van het talent van de jonge Marokkaan. De Belgische bondscoach sprak onmiddellijk na de wedstrijd met Bakkali en zijn vader. Volgens hem is Bakkali een prioriteit voor België, maar ligt de keuze bij hem.
Zakaria Bakkali doorliep alle jeugdreeksen bij de Rode Duivels, maar pas als hij een officiële interland bijwoont met de A-ploeg, wordt zijn keuze definitief.
Kiest Bakkali voor België dan vindt hij er de Marokkaanse Marouane Fellaini, Nacer Chadli en Yassine El Ghannasy terug.
Luxe villa koppel in Marrakech in beslag genomen na fraude van miljard euro
Code oranje: Marokko getroffen door poolkoudegolf (-9 graden)
Zanger verliest 50.000 dollar na tegen Marokko te hebben gewed
Algerije keert terug naar Marokko voor Afrika Cup
Onderzoek naar illegale geldstromen tussen Marokko en China
Neil El Aynaoui treedt in voetsporen vader op Afrika Cup
Zanger verliest 50.000 dollar na tegen Marokko te hebben gewed
Algerije keert terug naar Marokko voor Afrika Cup
Neil El Aynaoui treedt in voetsporen vader op Afrika Cup
Marokkaanse moordverdachte gepakt aan Nederlandse grens
Duizenden Marokkaanse fans vieren feest in straten Brussel
Samuel Eto’o verliest geduld tegen Lekjaa en Motsepe: Afrikaanse voetbalbond grijpt hard in!
Stijlvol gebaar: Eliesse Ben Seghir verrast gewonde fan in ziekenboeg
Hof bevestigt lichte straf voor moord op 6-jarige Hidaya in Noord-Marokko