20 februari 2025 - 18:00 - Sport
Zakaria Aboukhlal, aanvaller van Toulouse FC, heeft dinsdag 18 februari zijn rechtszaak tegen RMC Sport gewonnen. Het hof van beroep in Parijs oordeelde dat een artikel van RMC Sport uit mei 2023 lasterlijk was.
In het artikel beweerde de radiozender dat Aboukhlal controversiële uitspraken had gedaan tegen Laurence Arribagé, voormalig wethouder Sport van Toulouse.
Lees ook: Zakaria Aboukhlal: een grote comeback en een "Bedankt"!
Het incident vond plaats na de overwinning van TFC in de Coupe de France. Volgens RMC Sport zou Aboukhlal tegen Arribagé hebben gezegd: "Bij mij thuis spreken vrouwen niet zo tegen mannen." Aboukhlal heeft deze beschuldigingen altijd ontkend en werd daarin gesteund door verschillende getuigen.
Hoewel RMC Sport in eerste aanleg werd vrijgesproken, is Arthur Dreyfuss, voormalig directeur van RMC, veroordeeld tot het betalen van een symbolische schadevergoeding van één euro.
Lees ook: Zakaria Aboukhlal onverwachts terug bij Marokkaans elftal
Deze uitspraak is een belangrijke overwinning voor Aboukhlal, wiens imago door de controverse was aangetast. Na een lange blessure is de Marokkaanse international terug op het veld en scoort hij weer volop. Hij heeft dit seizoen al zes doelpunten gemaakt in Ligue 1.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Remco Evenepoel pronkt met tatoeage van vrouw Oumi
Hakim Ziyech naar Italiaanse topclub?
Azzedine Ounahi te koop
Real Madrid strikt Marokkaans talent voor €0
Oefenduel Marokko-Benin onder verscherpt toezicht na chaos tegen Tunesië
Oefenduel Marokko-Benin volledig uitverkocht
Voetbal Marokko-Benin: om hoe laat en op welke zender?
Youssef En-Nesyri heeft besluit genomen