17 november 2024 - 18:20 - Sport
Zakaria Aboukhlal heeft zijn rentree gemaakt in het Marokkaans elftal tijdens de wedstrijd tegen Gabon in de kwalificatie voor de Afrika Cup 2025. De speler, die sinds vorig seizoen geblesseerd was, viel in de 62e minuut in voor Brahim Diaz, die twee keer had gescoord.
De wedstrijd, die met 5-1 werd gewonnen door de Atlas Leeuwen, was voor Zakaria Aboukhlal een mooie gelegenheid om zijn teamgenoten terug te zien en zijn vastberadenheid te tonen om weer voor zijn land uit te komen.
Lees ook: Zakaria Aboukhlal onverwachts terug bij Marokkaans elftal
Op zijn Instagram-account sprak Zakaria Aboukhlal zijn vreugde en trots uit om weer het nationale shirt te dragen: "Erg blij en trots om weer het shirt van ons nationale team te dragen en met onze overwinning van gisteren. Bedankt aan al onze supporters." Hij benadrukte ook hoe belangrijk het voor hem is om voor Marokko te spelen: "Niets is te vergelijken met het gevoel om weer het Marokkaanse shirt te dragen, Al Hamdulillah."
Lees ook: Marokko walst over Gabon heen in doelpuntenfestijn
De terugkeer van Aboukhlal versterkt het toch al sterke Marokkaans team, dat bestaat uit een mix van ervaren spelers en jonge talenten. Zoals bondscoach Walid Regragui zei tijdens de persconferentie voor de wedstrijd tegen Gabon, is de concurrentie binnen de selectie groot en is het erg moeilijk om een plekje te veroveren in bij de Atlas Leeuwen.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren
Gedrag Lamine Yamal zorgt voor ophef in Spanje
Remco Evenepoel pronkt met tatoeage van vrouw Oumi
Hakim Ziyech naar Italiaanse topclub?
Azzedine Ounahi te koop
Real Madrid strikt Marokkaans talent voor €0
Oefenduel Marokko-Benin onder verscherpt toezicht na chaos tegen Tunesië