13 november 2024 - 21:20 - Sport
Bondscoach Walid Regragui heeft aanvaller Zakaria Aboukhlal van Toulouse opgeroepen als vervanger van de geblesseerde Ilias Akhomach, meldt de Marokkaanse voetbalbond (FRMF).
De Spaanse club Villarreal meldde zondag dat Akhomach een gescheurde kruisband in zijn rechterknie heeft opgelopen tijdens de wedstrijd tegen Alavés (3-0) afgelopen zaterdag. "Hij heeft een volledige scheur van de voorste kruisband en een verstuiking van de binnenste knieband in zijn rechterknie", aldus de club op X.
Lees ook: Speler maakt onverwachte comeback bij Marokkaans elftal
Regragui heeft 26 spelers opgeroepen voor de wedstrijden van Marokko tegen Gabon op 15 november in Franceville en Lesotho op 18 november in het Stade d’Honneur in Oujda. Deze wedstrijden maken deel uit van de vijfde en zesde speeldag van de kwalificatie (groep B) voor de Afrika Cup, die van 21 december 2025 tot 18 januari 2026 in Marokko wordt gehouden.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren