2 februari 2024 - 17:00 - Sport
Het Marokkaans zaalvoetbalelftal heeft Italië overtuigend verslagen met een score van 4-0 tijdens een vriendschappelijke wedstrijd op donderdag in het Mohammed VI voetbalcomplex.
Onder leiding van Hicham Dguig bereidt het Marokkaans zaalvoetbalelftal zich voor op de Afrikaanse Zaalvoetbalkampioenschappen, die in april 2024 in Marokko zullen worden gehouden. De doelpuntenmakers van deze overwinning waren Ismail Amazal, Soufiane El Mesrar, die twee keer scoorde, en Othmane El Idrissi.
Lees ook: Marokko wint Arabische Futsal Cup
Een andere vriendschappelijke wedstrijd tegen Italië staat gepland voor zaterdag, nog steeds in het Mohammed VI voetbalcomplex, als onderdeel van de voorbereidingen van het Marokkaans team.
Lees ook: Marokko 7, Argentinië 0: Argentijnse ondergang op Marokkaanse bodem
De Afrikaanse Zaalvoetbalkampioenschappen in 2024 zullen gelden als kwalificatietoernooi voor de Wereldbeker 2024, die in Oezbekistan zal worden gehouden.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko