15 september 2023 - 20:30 - Sport
De Marokkaanse futsalploeg heeft het Argentijnse team verpletterd met een onbetwistbare score van 7-0 in een vriendschappelijke wedstrijd die plaatsvond in het Mohammed VI-voetbalcomplex in Salé.
Het eerste doelpunt kwam van Otmane Boumezou, op de voet gevolgd door Anas El Ayyane. Het spektakel ging door met doelpunten van Ismail Amazal, Soufiane El Mesrar en Idriss Raiss El Fenni. Sofiane Charraoui voegde een zesde doelpunt toe, voordat doelman Abdelkrim Anbia de score afsloot.
Lees ook: Arab Futsal Cup: Marokko kampioen, Koning Mohammed VI dolblij
Beide teams zullen elkaar zaterdag opnieuw treffen voor een tweede vriendschappelijke wedstrijd, in hetzelfde stadion en op hetzelfde tijdstip (19:00 uur Marokkaanse tijd). Het duel maakt deel uit van een dubbele vriendschappelijke confrontatie en dient ter voorbereiding voor het team van de Marokkaanse coach Hicham Dguig.
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op